Nasz zespół

ZARZĄD

 

Ireneusz Bonarski

Właściciel firmy Spartherm Polska

e-mail: i.bonarski@spartherm.pl

Jadwiga Bonarska

Dyrektor Instytutu Ognia

e-mail: j.bonarska@spartherm.pl

Henryk Sekuła

Dyrektor Centrum Kominkowego Spartherm

e-mail: h.sekula@spartherm.pl

 

KIEROWNICTWO

 

Mirosław Szyrle

Kierownik Sprzedaży

e-mail: m.szyrle@spartherm.pl

Tel. 698 609 677

Wojciech Dynowski

Koordynator Serwisu

e-mail: pomoc@spartherm.pl

 

Piotr Pławski

Kierownik ds. Marketingu

e-mail: marketing@spartherm.pl

Tel. 609 906 805

 

KIEROWNICY REGIONALNI

 

Paweł Żak

Kierownik Regionalny

północny-wschód

e-mail: p.zak@spartherm.pl

Tel. 698 609 673

Tomek Śliwiński

Kierownik Regionalny

południowy-wschód

e-mail: t.sliwinski@spartherm.pl

Tel. 698 609 674

Krzysztof Bochenek

Kierownik Regionalny

północny-zachód

e-mail: k.bochenek@spartherm.pl

Tel. 781 010 027

Artur Wawrzyniak

Kierownik Regionalny

południowy-zachód

e-mail: a.wawrzyniak@spartherm.pl

Tel. 698 609 671

 

ADMINISTRACJA I KSIĘGOWOŚĆ

 

Genowefa Szpak

Kierownik biura

e-mail: g.szpak@spartherm.pl

 

Wiesława Engel

Główna księgowa

e-mail: w.engel@spartherm.pl

 

SERWIS I MAGAZYN

 

Marek Garczewski

Kierownik serwisu

Mateusz Krzyżanowski

Serwisant

Hilary Markiewicz

Kierowca