ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE

ZAPRASZAMY WKRÓTCE NA NOWĄ STRONĘ

KONTAKT
Pomoc Spartherm
Tel. 957 83 66 83
pomoc@spartherm.pl
PN-PT 9:00-16:00
Spartherm Polska - oddział Gorzów
ul. Walczaka 110 A, 66-400 Gorzów Wlkp.
Tel. +48 95 763 97 00
Fax. +48 95 763 97 05
Godziny otwarcia: pn-pt 8:00-16:00
e-mail: info@spartherm.pl
Spartherm Polska - oddział Kraków
ul. Balicka 214, 30-198 Kraków
tel. 12 637 95 50,
e-mail: krakow@spartherm.pl


Kierownicy Regionalni

Paweł Żak
p.zak@spartherm.pl
tel. 698 609 673

Tomek Śliwiński
t.sliwinski@spartherm.pl
tel. 698 609 674

Artur Wawrzyniak
a.wawrzyniak@spartherm.pl
tel. 698 609 671

Krzysztof Bochenek
k.bochenek@spartherm.pl
tel. 781 010 027
Kierownik Sprzedaży - produkty kominkowe
Mirosław Szyrle
Tel. +48 95 763 97 02, +48 698 609 677
Fax +48 95 781 92 95
e-mail: m.szyrle@spartherm.pl

Kierownik Sprzedaży - produkty zduńskie
Wojciech Dynowski
Tel. +48 95 763 97 02, +48
Fax +48 95 781 92 95
e-mail: w.dynowski@spartherm.pl

Menedżer Produktu - produkty design
Grzegorz Dobosz
grzegorz.dobosz@spartherm.pl
tel. 609 906 805

Kierownik biura:
Genowefa Szpak
Tel. +48 95 763 97 00, +48 607 314 969.
e-mail: g.szpak@spartherm.pl

Główna księgowa:
Wiesława Engel
Tel. +48 95 763 97 01, +48 698 609 684
e-mail: w.engel@spartherm.pl