Partnerzy

Firma Spartherm  Feuerungstechnik  jest obecna z powodzeniem na rynku z polskim od 1992 roku. Świadczy o tym ponad 50 tysięcy zadowolonych klientów oraz poczynione inwestycje. W  1995r Pan Gerhard Manfred Rokkosa otworzył fabrykę w Strzelcach Krajeńskich, która obecnie zatrudnia ponad 400 osób.
Następnie w 2000 roku w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta i profesjonalizmu przekazał wyłączną dystrybucję oraz opiekę serwisową Panu Ireneusz Bonarskiemu, właścicielowi firmy Spartherm Polska.
Docenieniem Zespołu Spartherm Polska  przez Pana G.M. Rokkosy  było wybudowanie w 2011 roku Instytutu Ognia Spartherm.

 

Firma DRU została założona w 1754 roku i jest jedną z najstarszych w Holandii. Firma stała się powszechnie znana dzięki produkcji garnków żeliwnych i patelni. Od czasu odkrycia gazu ziemnego DRU specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy grzejników gazowych. Obecnie DRU jest wiodącym producentem pięknych kominków i pieców gazowych.

 

Firma została założona w 1986 roku przez pana Bruno Lampka (pracuje do dzisiaj). Jest właścicielem ponad 100 patentów oraz idei. Jest zdunem, większość materiałów tworzył na własne potrzeby.
Firma mieści się w Niemczech, w malowniczej miejscowości Durach przy granicy ze Szwajcarią.
Posiada salę ekspozycyjną, szkoleniową oraz rozległy magazyn, na którym znajduje się ponad 95% produktów gotowych do natychmiastowego odbioru. Magazyn mieści ponad 1100 palet. Brula w Durach zatrudnia 15 osób, posiada własną logistykę i zakład produkcyjny.
Od maja 2011 roku właścicielem Bruli jest firma Spartherm.

 

Grupa Poujoulat, założona w 1950 jest liderem europejskim w produkcji systemów kominowych ze stali szlachetnej, który zatrudnia 1450 pracowników i osiąga obrót ok. 200 milionów euro. W 30 krajach posiada powierzchnie magazynowe i biurowe o łącznej wielkości 170.000 m².
Od ponad 60 lat Cheminées Poujoulat wykorzystuje swoją szeroką wiedzę i doświadczenie do tworzenia kompletnych systemów odprowadzania spalin, które instalowane są w budownictwie jedno- oraz wielorodzinnym, a także w obiektach przemysłowych, magazynach, halach, etc.