Kominki Vento

ekspozycja (1)

51-130 Wrocław

Żmigrodzka 79

NIP: 8951850044

Jesteśmy stosunkowo młodą, ale prężnie działającą na dolnośląskim rynku firmą kominkarską. Początki sięgają 2001 roku, a przyczynkiem do podjęcia działalności w tej właśnie branży była chęć wypełnienia luki, której istnienie, mimo sporej liczby funkcjonujących we Wrocławiu firm, było zauważalne: chcieliśmy stworzyć firmę, którą cechowałoby profesjonalne, kompleksowe podejście do tematu budowy kominka. Także podejście indywidualne - uwzględniające specyfikę konkretnego miejsca, w którym kominek ma powstać, dające duże możliwości kształtowania formy, wyboru materiału. Wiązało się to z odpowiednim doborem i wyszkoleniem ludzi pracujących w firmie, a także stworzeniem dobrze wyposażonego zaplecza warsztatowego. Nieustannie śledzimy pojawiające się na rynku nowości, jako że branża kominkowa także zdecydowanie wkroczyła w XXI wiek. Nawiązaliśmy kontakty handlowe z czołowymi producentami urządzeń i systemów grzewczych. 

Obecnie profil działalności firmy wygląda następująco:

- doradztwo w zakresie przygotowania miejsca do montażu - wskazane już na etapie wyboru projektu. Na dalszym etapie pomagamy przy wyborze paleniska z uwzględnieniem funkcji jaką kominek ma pełnić, np. kominek jako podstawowe źródło ciepła, kominek ozdobny z funkcję dogrzewania w okresach przejściowych, etc.

- planowanie i montaż systemów grzewczych na bazie kominka, np. nadmuchu ciepłego powietrza do pomieszczeń lub kominek współpracujący z układem C.O., zasilanie zasobnika ciepłej wody użytkowej itp.

- sprzedaż i montaż wkładów kominkowych oraz piecy wolnostojących  - jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek

- kompleksowe przygotowanie i montaż zabudów kominków

- cięcie płyt kamiennych (granit, marmu, trawertyn) oraz obróbka elementów stosowanych przy realizacjach; produkcja i montaż w dziedzinie kamieniarstwa budowlanego: parapety, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, płytki itp.

- realizacje z zakresu zduństwa tradycyjnego (kuchnie kaflowe, piece) oraz nowoczesnego (piecokominki akumulacyjne na bazie wkładów piecowych i kominkowych, ciepłe zabudowy, modułowe szamotowo-magnezytowe masy akumulacyjne, piece typu hypocaustum)

 

 Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Radosław i Wojciech Kośmider

Jakość obsługi sprzedawcy

5/6

Terminowość poszczególnych etapów

4/6

Zgodność realiacji z projektem

5/6

Montaż i estetyka wykonania

4/6

Varia ASh-4S-2