Studio Kamienia i Kominków - Galeria Wnętrz DOMAR

ekspozycja (18)

53-680 Wrocław

Braniborska 14

NIP: 8821556263

KOMINKI I KAMIEŃ W ARCHITEKTURZE…

To hasło, które najlepiej opisuje działalność naszej firmy. Od niemal 20 lat z pasją tworzymy dla Państwa ponadczasowe i bezpieczne zabudowy kominkowe oraz realizacje wykonane z kamienia naturalnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo kamień naturalny sprowadzany z najdalszych zakątków świata – począwszy od marmurów poprzez onyxy, trawertyny, łupki oraz granity. Posiadamy hurtownie kamienia, z którego wykonujemy łazienki, posadzki, blaty kuchenne, schody wewnętrzne i zewnętrzne, parapety opraz oryginalne i nowoczesne bądź klasyczne kominki. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór gotowych płytek marmurowych i granitowych dostępnych „od ręki” z naszego magazynu we Wrocławiu.

Poza kamieniem specjalizujemy się w sprzedaży oraz projektowaniu kominków opalanych drewnem, a także kominków gazowych, elektrycznych oraz biokominków. Możemy zaproponować Państwu ponad 300 modeli różnych wkładów kominkowych oraz zapewnić realizację indywidualnych zamówień. Nasi architekci zajmują się wykonywaniem dla Państwa indywidualnych i niepowtarzalnych projektów z wizualizacją gotowego wnętrza, w realistycznej jakości.
 

Jakość obsługi sprzedawcy

5/6

Terminowość poszczególnych etapów

4/6

Zgodność realiacji z projektem

5/6

Montaż i estetyka wykonania

4/6

KOMINKI I KAMIEŃ W ARCHITEKTURZE…

Zapraszamy do salonu i zobaczenie największej ekspozycji Spartherm w województwie:

Varia 1V-100h-4S

Varia Sh

Varia Sh-3S

Varia Bh-4S

Varia B-120h-3S

Arte Xh-3S

Varia 2Lh

Varia 2L-80h-4S

Varia 2L-100h-4S

Centro 100

Arte U-70h-4S

Arte 3RL-100h-4S

Magic

Arte BRh

Passo M

Piko L

Passo S

Cubo M