KOMO KOMINKOTEKA 92

ekspozycja (1)

00-716 Warszawa

Bartycka 24/26, Teren Stowarzyszenia DOM, pawilon 92

NIP: 5252224948

 

KOMO czyli warszawskie kominki w dobrym stylu!Home / O Firmie / KOMO czyli warszawskie kominki w dobrym stylu!

Budujemy kominki od 1993r, nieustannie wzbogacając swą wiedzę
i doświadczenie w tej dziedzinie.

Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne w naszej branży doświadczenie, a także nawiązaliśmy wiele kontaktów (w tym międzynarodowych), dzięki którym oferujemy dzisiaj sprawdzone i w pełni bezpieczne produkty. Stawiamy na rozwiązania, które pozwolą Państwu cieszyć się ciepłem i pięknem ognia trzaskającego w kominku.

 

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem logistycznym.

 

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem logistycznym.

 

 

Piękny kominek w salonie, to nie tylko przyjemne ciepło, ale również miejsce wielu miłych spotkań z rodziną i przyjaciółmi…

 

Piękny kominek w salonie, to nie tylko przyjemne ciepło, ale również miejsce wielu miłych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Od ponad 20 lat tworzymy dla Państwa takie miejsca, oferując kominki i akcesoria pomocne podczas ich eksploatacji.

KOMO od zawsze stawia na jakość. Jesteśmy pierwszą firmą kominkową w Polsce, która uzyskała certyfikat jakości ISO, utrzymywała go przez 15 lat działalności (w latach 2001–2016) i nadal zachowuje wypracowane przez lata standardy zarządzania jakością, spełniające wymagania normy ISO 9001:2008.

W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności otrzymaliśmy szereg wyróżnień branżowych. Troszczymy się również o bezpieczeństwo eksploatacji, korzystając wyłącznie z produktów renomowanych, sprawdzonych firm. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wykonane przez nas kominki lub zakupione u nas produkty będą funkcjonowały bez zarzutu.

Realizujemy dla Państwa projekty standardowe, jak również zindywidualizowane, tworzone według własnych specyfikacji. Pracujemy z każdym materiałem – od kamieni polnych, przez kafle, ceramikę, drewno, trawertyn, marmur, granit, szkło, metal, aż po bazalty i spieki kwarcytowe, tworząc niezapomniane kominki, grille ogrodowe i kuchnie. Stawiamy na stałych, doświadczonych pracowników, od lat związanych z tą branżą i mogących pochwalić się wszystkimi wymaganymi uprawnieniami. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zamawiając u nas kominek otrzymacie produkt najwyższej jakości, który rozjaśni Wasze wnętrza w chłodne wieczory.

W celu zapewnienia fachowej i kompleksowej obsługi naszych klientów na stałe współpracujemy z kominiarzami, konstruktorami, inżynierami, architektami, projektantami i kamieniarzami. Sporządzamy projekty, wykonujemy obudowy kominków, dostarczamy wszelkie niezbędne elementy, instalujemy, wykonujemy instalacje rozprowadzenia gorącego powietrza, służące do ogrzania jednego lub wielu pomieszczeń.

Specjalizujemy się także w budowie otwartych palenisk. Zajmujemy się importem i dystrybucją produktów związanych z budową i eksploatacją kominka. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych.

Maestro 105/2 RCH