Flamma Świat Kominków

ekspozycja (10)

Białystok

ul.Przędzalniana 12

NIP: 5421676275

Firma Flamma – rok założenia 1997 – od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz kompleksową realizacją kominków oraz saun. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty, ogromny wybór wzorów.

Od początku działalności postawiliśmy na jakość, estetykę i bezpieczeństwo. Uczestnictwo w wielu szkoleniach światowych liderów z branży wzbogaciło naszą wiedzę i ugruntowało pozycję w branży.

Nasze montaże wykonywane są z zachowaniem zasad sztuki budowy kominków i pieców ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Kominki i piece wykonujemy w różnych systemach grzewczych, a wybór konkretnych jest zawsze ustalany po konsultacjach i poznaniu oczekiwań inwestorów.

Wykonujemy kominki począwszy od projektu, przez instalację po uruchomienie. Zapewniamy oczywiście serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Jakość obsługi sprzedawcy

5/6

Terminowość poszczególnych etapów

5/6

Zgodność realiacji z projektem

5/6

Montaż i estetyka wykonania

5/6

Zapraszamy do naszego salonu, na ekspozycji mamy wkłady Spartherm: Varia Bh Prestige - w zabudowie stałej, Arte Bh 4S - w zabudowie stałej, Speedy MDRh - w zabudowie stałej, Varia 2R100h 4 S, VARIA AS-4S2, Varia 2L - Prestige, Varia Eh 4S oraz kominek gazowy DRU Metro 100 XT - w zabudowie stałej, podłączony do komina i kominki na biopaliwo Ebios-Fire Quadra Wall, Elipse Z.

Varia AS

Varia Bh-4S

Arte Bh

Varia 2L

Varia 2R-100h-4S

Speedy MDRh

Varia Eh-4S

Quadra Wall

Elipse Z

Metro 100XT RCH