Kominki Abramowicz

ekspozycja (5)

82-300 Elbląg

Grunwaldzka 2B 14F

NIP: 5782144074

Firma powstała w 1999 roku.
Pomagamy każdemu klientowi  przy zakupie wkładu kominkowego, aby jego wybór  był jak najlepszym pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym i wizualnym.W naszej placówce nabędziecie Państwo wszystkie niezbędne materiały potrzebne do realizacji "kominków".
Podczas wielu lat pracy nauczyliśmy się, że wygląd realizowanych przez nas  obudów kominkowych jest dla nas tak samo ważny jak spełnianie oczekiwań naszych klientów. Staramy się, aby nasze obudowy były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne oraz zgodne z gustem i potrzebami osób  dla których je wykonujemy.

Zadowolenie klienta z efektów naszej pracy jest dla nas największą nagrodą. Do każdego zadania podchodzimy z równym zaangażowaniem. Z takim samym entuzjazmem zaprojektujemy i wykonamy zarówno duży kominek  jak i mały. Uważnie wysłuchujemy oczekiwań zleceniodawców i zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Realizujemy obudowy różnych form i różnych typów .

Pomagamy przy wyborze urządzenia grzewczego i aranżacji obudowy kominkowej. Wystawiamy faktury VAT.

Jesteśmy obecni od chwili, gdy podejmują Państwo decyzję o realizacji kominka aż do momentu pierwszego rozpalenia. Staramy się abyście jak najmniej odczuli niewygody związane z realizacją wymarzonego kominka.

Jakość obsługi sprzedawcy

5/6

Terminowość poszczególnych etapów

5/6

Zgodność realiacji z projektem

5/6

Montaż i estetyka wykonania

5/6

Zapraszamy do salony i zobaczenia naszej ekspozcyji SPARTHERM (ARTE 3RL 80h, VARIA 2LH 4S, VARIA Bh 4S, MINI Z10, VARIA 1V57) i ARCADIA (VITA ANGOLO 58/39SL, VITA FRONTAL 80 SL, VITA FRONTAL 60)

Varia 1V

Varia Bh-4S

Varia 2Lh

Arte 3RL-80h-4S

Vita frontale 80 SL