Tylko autoryzowana dystrybucja

WAŻNE

 

 

W sieci można znaleźć produkty Spartherm, które nie pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Należy uważać przy zakupie paleniska, szczególnie przy zamówieniach internetowych. Podejrzanie niska cena może tutaj okazać się wskazówką. Kupując produkt, który nie pochodzi z autoryzowanej sieci sprzedaży, nie dostaje się jakiejkolwiek gwarancji. W razie awarii klient zostaje sam, a czasami jedynym rozwiązaniem okazuje się zniszczenie zabudowy i wysyłka na własny koszt do producenta w Niemczech. Na stronie Spartherm znajduje się oficjalna lista autoryzowanych partnerów, u których można, bezpiecznie kupić prododukty marki Spartherm, DRU oraz Ebios. 
 
Ponadto tylko i WYŁĄCZNIE produkty zakupione w autoryzowanej sieci dystrybucji gwarantuje opiekę fabrycznego serwisu i udział w programie „Rodzina Spartherm” – przedłużenie gwarancji do 10 lat i bezpłatny przegląd kominkowy.
Zakup kominka od nieznanego dostawcy niestety nie daje możliwości korzystania z pomocy oraz gwarancji !
Należy pamiętać, że kominek kupujemy raz i ważne jest to, aby DZIAŁAŁ BEZ ZARZUTU
Lista autoryzowanych partnerów Spartherm dostępna pod adresem: LISTA AUTORYZOWANYCH PARTNERÓW
W razie dodatkowych pytań oraz wątpliwości należy kierować się do kierowników regionalnych, lub bezpośrednio do jednego z dwóch oddziałów - w Gorzowie Wlkp. lub Krakowie.