Złote medale MTP 2016 dla SPARTHERM

Złote Medale MTP 2016 dla produktów Spartherm

 

Firma Spartherm została trzykrotnym lau-reatem Złotego Medalu MTP KOMINKI 2016. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpo-znawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana - po wnikliwej ocenie ekspertów - innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

Kominek gazowy DRU Maestro jest wyposażony w nowy dynamiczny palnik zapewniający perfekcyjne płomienie i złudzenie otwartego ognia. Płomienie opływają drewno, a aplikacja na telefon pozwala na kontrolę wysokości ognia i ciepła w poniszczeniu. Posiada specjalną, szybę antyre-fleksyjną dającą niesamowite wrażenie otwartego pale-niska. Po prostu niewiarogodny spektakl "magii żywego ognia". 

Wkłady Spartherm serii Premium to produkty innowa-cyjne, które wiele lat nie będą miały w swojej klasie kon-kurencji! Bezramowa i krystalicznie czysta szyba wkładu to cecha char akterystyczna wersji Premium. Blisko 2 lata konstruktorzy Spartherm pracowali nad mechanizmem, aby pozbyć się zewnętrznych części mocujących szybę. Tak, aby po zabudowaniu wkładu dla "oka" pozostawała czysta wizja ognia pozbawiona elementów mocujących. Do tej pory wszyscy producenci minimalizowali te ele-menty, firma Spartherm zrobiła krok dalej i je wyelimino-wała! Innowacyjny jest również system w modelach pod-noszonych do czyszczenia. Zrezygnowano z uchylenia drzwi na rzecz mechanizmy, który umożliwia opuszczenie szyby do góry i na dół. Dzięki czemu ograniczamy ryzyko stłuczenia szyby.

Tower to innowacyjny, niesamowity kominek na biopa-liwo z wysokowartościowych materiałów z przepiękną wizją ognia, który został stworzony z sercem jak cała linia Ebios-Fire. Zadbano o ich wygląd i łatwą obsługę inteli-gentnych automatycznych palników. Kominek nie wymaga podłączenia do komina i otrzymał nagrodę Plus X-Award w kategorii innowacja, High Quality i Design. To największy hit w kominkach na biopaliwo i ulubieniec architektów.